Haber

Sessizliğini bozdu! Adı Trabzonspor ile anılan Sergen Yalçın verdiği cevapla ortalığı karıştırdı.

Son olarak Beşiktaş’ı 2020-21 sezonunda çalıştıran ve siyah beyazlıları şampiyon yapan, ancak geçen sezon aldığı başarısız sonuçlar üzerine siyah beyazlılardan ayrılan başarılı teknik direktör Sergen Yalçın, alacağı tezlerle ilgili sessizliğini bozdu. Abdullah Avcı’nın istifasının ardından Trabzonspor’un başına geçti.

SONUÇ SORULARI GELDİ

Trabzonspor, son günlerde peş peşe gelen istifalarla sarsıldı. Evvel Ahmet Ağaoğlu, cumhurbaşkanlığı görevinden ayrıldığını açıkladı. Kongre kararı alınır alınmaz bir istifa haberi daha geldi. Şampiyonluğun mutluluğunu yaşayan Abdullah Avcı, bordo mavililer ile yollarını ayırdığını açıkladı.

SERGEN YALÇIN İSMİ GÜNDEME GELİYOR

Teknik direktör arayışında olan Trabzonspor için flaş bir tez ortaya atıldı. Bordo mavililerin başında Beşiktaş’ı şampiyon yapan Sergen Yalçın’ın yer alacağı iddia edildi.

SERGEN YALÇIN SESSİZLİĞİ BOZDU

tv100’den Mehmet Batuhan Ağır, ünlü teknik direktör Sergen Yalçın’a bu iddiayı sordu. Ağır, “Hocam senin adın Trabzonspor’la gidiyor. Ne söylemek istersin?” Sergen Yalçın, “Henüz teklif almadım” yanıtını verdi.

“BUGÜNE KADAR BİR TEKLİF ALMADIM”

Ağır’ın “Peki teklif gelirse Trabzonspor’a sıcak bakar mısınız” sorusuna Yalçın, sözlerini tekrarlayarak, “Henüz teklif almadım” yanıtını verdi.

bayramorenajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu