Ekonomi

Setur’dan çocuklu ailelere özel yaz tatili önerileri

Koç Topluluğu şirketlerinden Setur; 2022-2023 eğitim öğretim yılının bitmesiyle birlikte çocukları hak ettikleri tatil ile buluşturacak ve ailelere unutulmaz anlar yaşatacak yaz dönemine özel fırsatlar sunuyor. Setur, yaz tatilini çocuklarıyla birlikte doyasıya yaşamak isteyen aileleri yüzde 50’ye varan indirimlerle buluşturuyor ve birçok avantajla dolu.

Müşteri memnuniyetinde* turizm sektörünün üst üste üçüncü kez birincisi olan Setur, dinlenip eğlenebilecekleri bir tatili hak eden çocukları ve ailelerini sevdiklerinin tatiliyle buluşturmak için özel fırsatlar sunuyor. 16 Haziran 2023 prestijiyle sona erecek olan 2022-2023 eğitim-öğretim yılının ardından hayaller kuruyor. Setur, web sitesinde Çocuk Dostu Oteller başlığı altında çocuk aktiviteleri, çocuk kulüpleri ve daha birçok seçenek sunan otelleri bir araya getiriyor. ailelerin çocukları ile keyifli vakit geçirebilecekleri yer. Setur’un çocuklu ailelere özel tatil alternatifleri ile herkes hayalindeki tatile kavuşuyor.

Yüzde 50’ye varan indirimler

Setur’un yaz tatiline özel fırsatları arasında Antalya, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Kıbrıs, Göcek, Kazdağları, Kuşadası ve Dalaman’daki çocuk dostu oteller öne çıkıyor. Setur’un tatili unutulmaz kılacak fırsatları arasında seçili otellerde geçerli yüzde 50’ye varan taksit imkanı, vade farksız 12 taksit ve 925 TL WorldPuan bulunuyor. Seyahat kazandıran program Setur Extra’ya yeni üye olanlar için ek 500 TL hoş geldin kuponu tüm fırsatlarda sizleri bekliyor. Setur.com.tr, 444 28 22 Setur Davet Merkezi, Setur Şube ve Yetkili Satış Acentelerinden Setur Extra üyeliği ile tatil severler Setur avantajlarından yararlanabilirler.

*Müşteri memnuniyetinde departman birinciliği, bağımsız araştırma şirketi SIA Insight’ın Eylül-Ekim 2022 döneminde nicel araştırma sistemleri kullanılarak 1.507 katılımcıyla 9 turizm acentesi üzerinden fiyatlandırdığı müşteri memnuniyeti araştırmasının toplam memnuniyet endeksi sonucuna göre bölüm birinciliğidir. Bu sonuca göre Setur, 2020 yılından bu yana üç yıldır müşteri memnuniyetinde lider konumdadır.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

imranli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu