Haber

Beşiktaş Belediyesi, 14 Mayıs’ta seçmene ulaşım desteği verecek

Beşiktaş Belediyesi14 Mayıs Pazar günü yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde ulaşım desteğine ihtiyaç duyan vatandaşlara hizmet verecek. Beşiktaş Belediye Başkanı İş Akpolat, tüm komşularına seslenerek herkesi sandığa gitmeye davet etti.

Beşiktaş Belediyesi14 Mayıs’ta seçmene ulaşım desteği sağlayacak. Başkan Akpolat, ulaşım desteğine ihtiyaç duyan vatandaşların 444 44 55 numaralı Çözüm Merkezi’ni arayarak kayıt yaptırabileceklerini duyurdu. Akpolat, bahisle ilgili şunları kaydetti:

“Değerli komşularım bugün sizlere önemli bir konudan bahsetmek istiyorum. Biliyorsunuz 14 Mayıs Pazar günü ülkemizde çok önemli bir seçim var. Oy hakkı demokrasimizin en temel haklarından biridir ve bu hak bize verilen en önemli sorumluluktur.Seçme hakkımızı kullanarak demokrasimize sahip çıkmalı ve geleceğimizin şekillenmesinde aktif rol oynamalıyız.

Beşiktaş BelediyesiYaşlı ve engelli komşularına ulaşım konusunda yardımcı olacaklarını belirten Akpolat, şöyle devam etti:

“2019 YILINDA OLDUĞU GİBİ BU SEÇİMDE TÜM KOMŞULARIMIZDAN REKOR KATILIM OLMASINI UMUT EDİYORUM”

“Her birimizin oy kullanması, ülkemizin demokrasisine ve geleceğine verdiği değeri gösterecektir. Bu nedenle tüm vatandaşlarımızı sandığa gitmeye ve oy kullanmaya davet ediyorum. 2018’de Beşiktaş’ta yüksek katılımla sandık başına gittik. 2019 yerel seçimleri Sevgili Beşiktaşlılar, biliyorsunuz şehrimizde nüfusumuzun bir kısmı yaşlı komşularımız, engelli komşularımız, “Gelin hep birlikte ülkemize baharı getirelim. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyor, iyi günler diliyorum.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

torbalihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu