Haber

İYİ Parti 28. Dönem Üye Adayları Açıklandı

14 Mayıs 2023’te yapılacak Genel Seçimlerde yer alacak olan İYİ Parti’nin aday listesi yayınlandı.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Genel Seçimlerde İYİ Parti aday listesi yayınlandı. Yayınlanan il il aday listesi şu şekilde:

Adana: 1 Ayyüce Türkeş, 2 Bilal Bilici, 3 Göktürk Boyvadaoğlu, 4 Mehmet Sertaç Durak, 5 Şule Gök Tüdeş, 6 Remzi Oğuz Yılmaz, 7 Burak Yiğinoğlu, 8 İsa Ayanoğlu, 9 Bahadır Ceyhanlı, 10 Erdinç Antepüzüm, 11 Nihal Ağca, 12 Erkan Can, 13 Ercan Atalay, 14 Sinem Uludamar, 15 Hülya Akköz.

Afyonkarahisar: 1 Hakan Erdem Olgun, 2 Mustafa Enis Otomobil, 3 Saffet Acar, 4 Okşan Ulusoy Efe, 5 Gönül Ar Güngör, 6 İbrahim Acar

Ağrı: 1 Özhan Koçintar, 2 Metin Aydemir, 3 Kenan Kaçmaz, 4 Çağdaş Çelik.

Amasya: 1 İbrahim Mermer, 2 Mehmet Kip, 3 Hikmet Ruşen Menekşe.

Ankara 1: 1 Koray Aydın, 2 Ahmet Eşref Fakıbaba, 3 Kevser Ofluoğlu, 4 Ehil Öztürk, 5 Mine Baş, 6 Burçin Çiçek, 7 Metehan Fazilet, 8 Osman Topal, 9 Onur Hondoroğlu, 10 Ece İtina Akan, 11 Ahmet Altıparmak, 12 Ahmet Erenoğlu, 13 Muhammed Ecel.

Ankara 2: 1 Adnan Beker, 2 Sedat Aksakallı, 3 Uğurhan Ferudun Berat Tiryaki, 4 Fatma Özkan, 5 Muharrem Beşir, 6 Ramazan Priceli, 7 Erdoğan Yıldırım, 8 Fatma Gregory Birol, 9 Ender Çetinkaya, 10 Özcan Dağgeç, 11 Elmas Yağmur.

Ankara 3: 1 Yüksel Arslan, 2 Kürşat Güçlü, 3 Fatih Koca, 4 Sevin Çağlayan, 5 Tamer Kayaalp, 6 Serdar Sargın, 7 Mehmet Arslan, 8 Kadriye Ünler, 9 Berna Şahin, 10 Sevgi Yalav, 11 Mustafa Tolga Öztürk, 12 Mehtap Demirhan Özdemir.

Antalya: 1 Uğur Poyraz, 2 Aykut Kaya, 3 Ali Adnan Kaya, 4 Ayşen Kurt, 5Serkan Tetik, 6 İlhami Okudan, 7 Mehmet Başaran, 8 Nesrin Ünal, 9 Musa Ertuğan, 10 Mesut Yılmaz, 11 Durmuş Kaplan, 12 Arif Kocabıyık, 13 Başak Karataş, 14 Durmuş Ali Arslan, 15 Sevinç Toker, 16 Levent Özdemir, 17 Hatice Avcı.

Artvin: 1 Hamza Gezmiş, 2 Hüseyin Işık.

Aydın: 1 Ömer Karakaş, 2 Ahmet Ertürk, 3 Tuğçe Canpolat Yılmaz, 4 Erhan Algan, 5 Semra Yücel, 6 Fevzi Köse, 7 Cemal Sarı, 8 Pınar Öncer.

Balıkesir: 1 Turhan Çömez, 2 Hasret Ural, 3 Nedim Tuna, 4 Kamil Gültekin Öztürk, 5 Nilgün Başaran, 6 Mustafa Lemi Aytekin, 7 Metin Özgür, 8 Kemal Girgin, 9 Mehmet Çalık.

Bilecik: 1 Halil Aydoğdu, 2 Eren İnanç.

Bingöl: 1 Hasan Kızılboğa, 2 Sema Tanın, 3 Ahmet Arpa.

Bitlis: 1 Edip Safter Gaydalı, 2 Levent Nasır, 3 Maşallah Aslan.

Bolu: 1 Ahmet Örnekbaş, 2 İrfan Bayar, 3 Suat Orhan.

Burdur: 1 Faruk Erkan, 2 Safa Sönmez, 3 Mehmet Yavaş.

Bursa1: 1 Yüksel Selçuk Türkoğlu, 2 Sevinç Atabay, 3 Yüksel Yılmaz, 4 Şeyda Şahin, 5 Yahya Bahadır, 6 Birgül Yıldız Günay, 7 Resul Kaplan, 8 Özgür Şimşek, 9 Cihan Şahin, 10 Feyza Temel.

Bursa2: 1 Hasan Toktaş, 2 İbrahim Alagöz, 3 Orhan Özer, 4 Sermin Can Özensoy, 5 Erdal Ay, 6 Hatice Deniz, 7 Zafer Ulusal, 8 Osman Atalay Akman, 9 Enver Yeniçeri, 10 Dilek Durak.

Çanakkale: 1 Rıdvan Uz, 2 Cengiz Yalçın, 3 Zişan Özaydın, 4 Mevlüt İnanç.

Çankırı: 1 Mehmet Ali Karamem, 2 Oya Yanı.

Denizli: 1 Yasin Öztürk, 2 İbrahim Şenel, 3 Kadir Tatik, 4 Şebnem Bababalım Yağcı, 5 Uğur Çizmecioğlu, 6 Veysel Karaçor, 7 Nazlı Yaşatürk.

Diyarbakır: 1 Vejdin Ensarioğlu, 2 Mustafa Şenay Canoruç, 3 Erdal Yılmaz, 4 Hüseyin Güran, 5 Seçil Akın, 6 Mehmet Emin Ekin, 7 Ahmet Muvaffakiyet, 8 Kenan Kaya, 9 Emrullah Çeri, 10 Yakup Özkaya, 11 Nazım Kaya, 12 Erkay Yılmaz.

Edirne: 1 Mehmet Akalın, 2 Dilek Kırmızı, 3 Hasan Hakan Şahin, 4 Hüseyin Erkin.

Elazığ: 1 İrfan Sönmez, 2 Yüksel Ercan, 3 Abdulkerim Eflatun, 4 Şenay Aladağ Demirel, 5 Nahit Baykara.

Erzurum: 1 Zekai Kaya, 2 Melih Kırkpınar, 3 Fatma Canan Uçar, 4 Fatih Aras, 5 Fatih Karataş, 6 Esra Akpınar.

Eskişehir: 1 İdris Nebi Hatipoğlu, 2 Hasret Ayrancı, 3 Melih Aydın, 4 Ömer İbrahim Sayın, 5 Hakan Kaymak, 6 Yağmur Gürsöğüt.

Gaziantep: 1 Mehmet Mustafa Gurban, 2 Mehmet Ay, 3 Mehmet Özberk, 4 Medine İlay Yıldırım, 5 Mustafa Altunbaş, 6 Mehmet Murat Yaprak, 7 Mesut Niziplioğlu, 8 Sema Albayram, 9 Mehmet Ali Yıldırım, 10 Tibet Ekinci, 11 Oktaydız Saraç , 12 Nermin Tuzcu, 13 Hasan Alpdoğan, 14 Ebubekir Tek.

Giresun: 1 Ünzile Yüksel, 2 Hakan Bektaş, 3 Kaya Yıldız, 4 Mustafa Dizidar.

Gümüşhane: 1 Muzaffer Altıparmak, 2 Bedri Ağaç.

Hatay: 1 Adnan Şefik Nahoş, 2 Gökhan Zan 3 yusufr Ceylan Köle, 4 Sarper Davut, 5 İlyas Uygur, 6 Mehmet Oğuz Turan, 7 Aylin Anıl Arslan, 8 Osman Ağca, 9 Çağatay Karamanoğlu, 10 Muhammed Mustafa Balcı, 11 Tuna Ebru Özdemir .

Isparta: 1 Aylin Bahadır, 2 Timuçin Kodaman, 3 İsmet Yılmaz, 4 Faruk Torun.

Mersin: 1 Burhanettin Kocamaz, 2 Aydın Enes Seydanlıoğlu, 3 Ali Er, 4 Esra Kahraman, 5 Özer Özel, 6 Mehmet Turgut, 7 Yüksel Çelik, 8 Esin Erkoç, 9 Ali Wish Özdeniz, 10 Mehmet Çeşide, 11 Mehmet Yunus Seven, 12 Mustafa Ateş, 13 Hilal Ustası.

İstanbul 1: 1 Nimet Özdemir, 2 Burak Akburak, 3 Mustafa Cihan Paçacı, 4 Baver Miroğlu, 5 Dursun Çolak, 6 Taha Orhun Ertürkmen, 7 Ali Çoşkun, 8 Emine Küçükali, 9 Raşit Buyruk Süer, 10 Murat Karaman, 11 Vedat Bayram, 12 Yücel Çoşkun, 13 Oğuzhan zarar, 14 Hatice Dilruba Oğurcuklu, 15 Cevat Saraç, 16 Yücel Aydın, 17 Meral Alemdar, 18 Ahmet Çelebi, 19 Ahmet Sekçuk Can, 20 İhsan Belediye Başkanı Albayrak, 21 Aysel Kırali, 22 Hülya Arıcı, 23 Uğur Hüseyin Hasançebi, 24 Barış Tavlaşoğlu, 25 Kadir Kürşat Arslan, 26 Bülent Arslan, 27 Ramazan Uğural, 28 Mehmet Erişen, 29 Arif Tevetoğlu, 30 Ayşe Kıraç, 31 Erdal Demir, 32 Sedat Gürkan, 33 Sevim Demir, 34 Celal Mahmut Solak, 35 Nazlı Yurtseven.

İstanbul 2: 1 Mehmet Satuk Buğra Kavuncu, 2 Salim Ensarioğlu, 3 Bahattin Bahadır Fazilet, 4 Ece Güner, 5 Hatice Ceren Yılmaz, 6 Hatice Kayalı, 7 Müjdat Öztürk, 8 Mustafa Yazıcı, 9 Abdullah Şalcı, 10 Ali Çelik, 11 Fisun Mehlika Toca, 12 İsmet Koçak, 13 Ali Akgün, 14 Eriş Bold, 15 Barbaros Hayrettin Mahiroğullar, 16 Erhan Özkan, 17 Bilal Uzun, 18 Gökhan Kargı, 19 Hasan Hoşben, 20 Raif Güler, 21 Aslıhan ELibol, 22 Yılmaz Dağdelen, 23 Mustafa Alkan Küçükler, 24 Nazlı Azpay Şener, 25 Affan Mahmut Keçeci, 26 Dilek Lideri, 27 Ömer Lütfi Özenç.

İstanbul 3: 1 Ersin Beyaz, 2 Seyithan İzsiz, 3 Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, 4 Şükrü Kuley, 5 Celal Karapınar, 6 Hamza Yurtsever, 7 Ali Kıdık, 8 Mehtap Nazan Göktaş, 9 Metin Bozkurt, 10 Fevzi Fatih Oğuz, 11 Ethem Baykal, 12 İdeal Ayaydın, 13 Doğan Avcı, 14 Adnan Sinan Çakıroğlu, 15 Ayhan Bölükbaşı, 16 Mete Koca, 17 Sururi Karabal, 18 Nazmiye İzgin, 19 Sevinç Gümüş, 20 Mehmet Ali Uyur, 21 Zeki Bulgan, 22 Dilek Önşen, 23 Şule Ağaçayak Ersoy , 24 Hurana Güngör, 25 Meliha Apaydın, 26 Dilek Şimşek, 27 Buse Albayrak, 28 Meryem Tanrıverdi Göktaş, 29 Atakan Özkan, 30 Hasan Kaya, 31 Gurur Tamtürk, 32 Asiye Küçükyılmaz, 33 Burak Ustalı, 34 Kürşat Özer, 35 Selma Sarıcıoğlu Çalışkan , 36 Filiz Çelik.

İzmir 1:1 Dursun Musavat Dervişoğlu, 2 Ümit Özlale, 3 Öztürk Keskin, 4 İdeal Doğan, 5 Ali Topçu, 6 Figen Yıldırım, 7 Lütfi İlteriş Öney, 8 İsmail Aybars Aksoy, 9 Aslan Sezgin, 10 Gizem Albas, 11 Kaan Altındağ, 12 Murat Çakar, 13 Hasan Yıldız, 14 Gülşah Sakar,

İzmir 2: 1 Hüsmen Kırkpınar, 2 Yiğit Karakış, 3 Dilek Yıldırım, 4 Tamer Cücü, 5 Dinçer Işıktaş, 6 Müjde Harput Apak, 7 Mümin Yalçınkaya, 8 Yeliz Çulha, 9 Bülent Uygur, 10 Miran Bacgeroğlu, 11 Mustafa Nuri Deniz, 12 Nazlı Buket Karasu, 13 Mehmet Halis Köse, 14 Mehmet Emin Cantürk.

Kars: 1 Alparslan Aziz, 2 Aytaç Erman Keskin, 3 Ayşe Tarlak Yılmaz.

Kastamonu: 1 Ahmet Katar, 2 Metin Ateş, 3 Mustafa Güvenç.

Kayseri: 1 Dursun Ataş, 2 Abdullah İlker Sungur, 3 Hüseyin Cengiz Gürbüz, 4 Betül Tosun, 5 Kazım Yücel, 6 Serap Durmuş, 7 Süleyman Bozkurt, 8 Mehmet Sebati Ataman, 9 Sedat Kılınç, 10 Belgüzar Kılıç.

Kırklareli: 1 Türker Yörükçüoğlu, 2 Sibel Pişkin, 3 Hilmi Kahraman.

Kırşehir: 1 Turan Yıldırım, 2 Asaf Kayaoğlu.

Kocaeli: 1 Lütfü Türkkan, 2 Şanbaz Yıldız, 3 Mehmet Kamil Sevecen, 4 Pelin Filiz Coştur, 5 Kuşak Gökçe Kondu Çağlayan, 6 Alipaşa Naipoğlu, 7 Aldülkadir Erbağcı, 8 Yüksel Ercan, 9 Özhan Aşkın Öztürk, 10 Hasan Sır, 11 Seda Büyükkara , 12 Güzin Aşkın Alparslan Atalı, 13 Aşkın Özön, 14 Savaş Eminoğlu.

Konya: 1 Ünal Kahraman, 2 Fahrettin Yokuş, 3 Selin Tozoğlu, 4 Osman Fedai, 5 Süleyman Şenol, 6 Yaşar Yaman, 7 Tolunay Özçelik, 8 Esra Totan, 9 Nuri Ünalan, 10 Erhan Gökmen, 11 Hasan Hüseyin Hadimli, 12 Adnan Ayyıldız , 13 İsmail Afşar, 14 İbrahim Çalışkan, 15 Sema Vadi.

Kütahya: 1 Orhan Özatik, 2 Seydi Karakuş, 3 Erol Ertürk, 4 Nurcan His, 5 Tansu Coşkun.

Malatya: 1 Şeyhmus Göçmez, 2 Atilla Şahin, 3 Elif Apuhan, 4 Selçuk Han, 5 Metin Kapıdere, 6 Menije Parıltı Özcan.

Manisa: 1 Şenul Sunat, 2 Hasan Eryılmaz, 3 Filiz Tuğçe Ayrancı İplikçi, 4 Mehmet Koç, 5 Gürhan Özcan, 6 Orkun Şıktaşlı, 7 Aslı Öz, 8 Kazım Özsoy, 9 Birgül Bozkurt, 10 Mehmet Doğan.

Kahramanmaraş: 1 Ahmet Çabukel, 2 Neslihan Koca Nergiz, 3 Ziya Dumlupınar, 4 Burak Sert, 5 Şeyma Aytemiz Arslantürk, 6 İrfan Mert Yıkan, 7 Emine Leblebici, 8 Serdal Kurtoğlu.

Mardin: 1 Enver Abeş, 2 Songül Sadeoğlu, 3 Abdullah Karakeçi, 4 Abdulmutalip Irmak, 5 Şeyhmus Musaoğlu, 6 Aziz Arda Uğur

Muğla: 1 Metin Ergun, 2 Behçet Saatcı, 3 Mehmet Tosun, 4 Gülgün Çolakoğlu, 5 Ayfer İlhan Öçer, 6 Tulgay Hasar, 7 Ömer Kaya

Muş: 1 Mümtaz Yavuz, 2 Umut Deniz Güneysu, 3 Efekan Kemaloğlu.

Nevşehir: 1 Rasim Arı, 2 Mesut Erdoğan, 3 Ayşe Göl Mıhçı.

Niğde: 1 Mümin İnan, 2 Olgun Eytemiş, 3 Fetdah Gültekin.

Ordu: 1 İdris Naim Şahin, 2 Onur Şahin, 3 Çiğdem Çelenk Karakaya, 4 Murat Vardal, 5 Ebru Avcı Başaran, 6 Feyzanur Yalçın Öner

Sakarya: 1 Ümit Dikbayır, 2 Selçuk Kılıçaslan, 3 Dilek AkÇalışkan, 4 Ediz Serdip Dokumacı, 5 His Çetinkaya Acar, 6 Yunus Aydemir, 7 Alper Alpay, 8 Hakan Baykal.

Samsun: 1 Erhan Usta, 2 İmren Nilay Tüfekçi, 3 Ahmet Karkucak, 4 Yunus Gün, 5 Birsen Öztürk, 6 Halil İbrahim Yalgın, 7 Efe Aydın, 8 Ufuk Gülşen, 9 Kazım Can Şen.

Siirt: 1 İlhan Yiğit, 2 Servet Tarduş, 3 Abdülmecit Nas.

Sinop: 1 Yılmaz Şanlan, 2 Baki Taşkıran.

Sivas: 1 Celal Dağgez, 2 Ahmet Bozdoğan, 3 Serap Bozpolat Ayan, 4 Merve Yıldız Yaray, 5 Tolga Say.

Tekirdağ: 1 Selcan Hamşıoğlu, 2 Sertaç Alkaya, 3 Hazım Tamer Dodurka, 4 Zeki Uzun, 5 Aynur Çeşmeliler, 6 Şerafetdin Terzi, 7 Mehmet İlker Atasever, 8 Cem Cavcar.

Tokat: 1 Fatih Demirkol, 2 Murat Toycan Selçuk, 3 Ali Karaca, 4 Şadan İpkin, 5 Muhammed Alperen Eldemir.

Trabzon: 1 Yavuz Aydın, 2 Aslan Güner, 3 Serpil Akçar, 4 Tahsin Akyüz, 5 Akın Çelik, 6 Bülent Arslan.

Tunceli: 1 Rozan Ali Fayık.

Şanlıurfa: 1 Emin Yetim, 2 Muhammed Al, Arusoğlu, 3 Musa Mangal, 4 Mahmut Subaşı, 5 Cem Karakeçili, 6 Mehmet Şahin Gülel, 7 Mehmet Emin Güvenç, 8 Mustafa Dirier, 9 Hüseyin Sirhan Gökdoğan, 10 Gülcan Cengiz, 11 Mehmet Hamcan , 12 Mehmet Yıldırım, 13 Ömer Faruk Aiseoğlu, 14 İhsan Kaya.

Uşak: 1 Muhammet Gür, Dalyan Özdemir, 3 Tolga Pirinç.

Yozgat: 1 Lütfullah Kayalar, 2 Ali Keven, 3 İsmail Yılmaz, 4 Rafiye Balçık.

Zonguldak: 1 Evrim Balbaloğlu, 2 Tolga Gören, 3 Mehmet Batu Müftüoğlu, 4 Mustafa Adil Özkan, 5 Renda Okay.

Aksaray: 1 Turan Yaldır, 2 Ali Abbas Ertürk, 3 Naciye Akkuş Türk, 4 Gürsel Keskin.

Bayburt: 1 Karabey Kadri Karaoğlu.

Karaman: 1 Atila Güçlü, 2 Zihni Kocaboys, 3 Fadime Harman.

Kırıkkale: 1 Bülent Şükrü Altınışık, 2 Orhan Kılıç, 3 Sevim Pehlivanlı Özbek.

Şırnak: 1 Adil Özçınar, 2 Nurettin İlçi, 3 Osman Ferfooğlu, 4 Doğukan Yaycı.

Ardahan: 1 Aytekin Kaya, 2 Nabire Reçber.

Iğdır: 1 Kerem Akbulut, 2 Taner Başaran.

Yalova: 1 Ayhan Küçük, 2 Ersin Akyüz, 3 Elif Akyol Tosun.

Karabük: 1 Kübra Dursun, 2 İsmail Yalav, 3 Ozan Canyurt.

Kilis: 1 Mustafa Araz, 2 Mustafa Polat.

Osmaniye: 1 Elif Logoğlu, 2 Mehmet Demir, 3 Adem Kıdık, Fatih Kılınç.” – ANKARA

ekinozuajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gerçek ve kaliteli istanbul eskort bayanları
-
Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort