Haber

Ünlülerin Yılbaşı Konserlerinden Kazanacağı Ücretleri Duyunca Küçük Dilinizi Yutacaksınız!

Yılın en sevilen vakitlerinden olan yılbaşı için geri sayım başladı. Yeni bir yıla gireceğimiz gecenin planları şimdiden yapılıyor natürel. Yılbaşına sevdiği sanatkarların konserleriyle girmek isteyenler konser biletleri için sıraya girdi. Organizasyonların süratle planlandığı bu günlerde ünlü isimlerin nerede sahne alacakları muhakkak oldu. İlginin ağır olduğu konserlerde ünlülerin kazanacağı sahne fiyatlarını duyunca bir ölçü nefesiniz kesilecek. 

İşte ünlü müzikçilerin yılbaşı konserlerinden kazanacakları fiyatlar…

2022’ye veda etmemize epey kısa bir müddet kaldı. Yılın en renkli günlerinden olan yılbaşı için heyecan başladı.

Yılbaşı planları da yapılmaya başlandı elbette. Bazıları yılbaşını konutunda geçirme planları yaparken bazıları de dışarıda eğlenme planları yapıyor.

Yeni bir yıla meskenlerinin dışında gireceklerin birinci tercihleri ortasında sevdiği müzikçilerin konserleri oluyor. Birbirinden sevilen isimler yılbaşı için sahnelerde hayranlarıyla birlikte olacak.

2023 yılına ‘merhaba’ diyeceğimiz yılbaşı gecesinde sanatkarların sahne fiyatları de az çok aşikâr oldu. İşte tezlere nazaran ünlü isimlerin yılbaşı konserlerinden alacağı fiyatlar…

Ajda Pekkan

Süperstar olarak milyonların kalbine taht kuran Ajda Pekkan yılbaşında Kıbrıs’ta olacak. Usta isim 1.5 milyon TL kazanacak.

Tarkan

Canımız, megastarımız Tarkan yılbaşı sahnesinde sevenleriyle buluşacak. Kıbrıs’ta sahne alması beklenen Tarkan’ın 18 milyon TL kazanacağı söyleniyor.

Hadise

Özellikle son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz Hadise de yeni yılda sahne alacak isimlerden. İddialara göre Kıbrıs’ta sahne alacak Hadise 3 milyon TL kazanacak.

Yıldız Tilbe

Başkent Ankara’da sahne alacağı söylenen Yıldız Tilbe 1 milyon TL kazanacak.

Tuğba Yurt

Sevilen müzikleriyle beğeni toplayan Tuğba Yurt tezlere nazaran, yılbaşı sahnesinden 600 bin lira alacak.

Hande Yener

Her müziğiyle milyonların kalbinde farklı bir yer tutan Hande Yener’in yeni yıl sahnesinden 1 milyon TL kazanacağı söyleniyor.

Bülent Ersoy

Azerbaycan’da sahne alacağı sav edilen Diva konserden 1.,8 milyon TL kazanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu